Evenimente


Turul Vrancei - Road Bike Trophy ~ 2021
Sat, 14 Aug 2021 Eveniment trecut
Turul Vrancei - Road Bike Trophy ~ 2021
Focsani, Romania
TLA
TLE
TS
Detalii
OlimpiAria ~ 2021
Mon, 02 Aug 2021 Eveniment trecut
OlimpiAria ~ 2021
Sibiu, Romania
A 2.5K
A 5K
M
Detalii
Crosul Aleargă TU pentru EI, powered by MIELE ~ 2021
Sun, 25 Jul 2021 Eveniment trecut
Crosul Aleargă TU pentru EI, powered by MIELE ~ 2021
Brasov, Romania
CD 1K
CA 2K
CVR 5K
CM 10K
CV 20K
Detalii
Road Grand Tour - Teleferic Challenge ~ 2021
Sat, 24 Jul 2021 Eveniment trecut
Road Grand Tour - Teleferic Challenge ~ 2021
Poiana Brasov, Romania
TL
TM
TS
Detalii
Cozia Mountain Run ~ 2021
Sat, 10 Jul 2021 Eveniment trecut
Cozia Mountain Run ~ 2021
Calimanesti, jud Valcea, Romania
TC 30km
TS 21km
TT 4km
Detalii
Transfagarasan Challenge ~ 2021
Mon, 05 Jul 2021 Eveniment trecut
Transfagarasan Challenge ~ 2021
Transfagarasan, Romania
King of the Mountain ~ 2021
Sun, 04 Jul 2021 Eveniment trecut
King of the Mountain ~ 2021
Păltiniș, Romania
KOTO
KOTR
Detalii
8.Crosul Hoia Fortech ~ 2021
Sun, 27 Jun 2021 Eveniment trecut
8.Crosul Hoia Fortech ~ 2021
Cluj-Napoca, Romania
C 15km
C 10km
C 5km
PF
Detalii
Cursa Sponsorilor ~ 2021
Sun, 20 Jun 2021 Eveniment trecut
Cursa Sponsorilor ~ 2021
Sibiu, Romania
ETF
ETM
II
Detalii
Criteriul Primăverii ~ 2021
Sat, 19 Jun 2021 Eveniment trecut
Criteriul Primăverii ~ 2021
Sibiu, Romania
Retezat SkyRace Intersport ~ 2021
Sat, 19 Jun 2021 Eveniment trecut
Retezat SkyRace Intersport ~ 2021
Uricani, Romania
TC 28km
TB 23km
TVM 7km
Detalii
RGT - Turul Colinelor Bacau - FOND ~ 2021
Sun, 13 Jun 2021 Eveniment trecut
RGT - Turul Colinelor Bacau - FOND ~ 2021
Bacau, Romania
E
FE
J
MA
MM
Detalii
#bloodfluencer Marathon ~ 2021
Sat, 12 Jun 2021 Eveniment trecut
#bloodfluencer Marathon ~ 2021
Dejani, Comuna Recea – Judetul Brașov, Romania
C
CP
S
Detalii
RGT - Turul Colinelor Bacau - CIRCUIT ~ 2021
Sat, 12 Jun 2021 Eveniment trecut
RGT - Turul Colinelor Bacau - CIRCUIT ~ 2021
Bacau, Romania
E
FE&A
J/C
MA
MM
Detalii
Buonavista Duathlon Challenge ~ 2021
Sun, 06 Jun 2021 Eveniment trecut
Buonavista Duathlon Challenge ~ 2021
Sibiu, Romania
DCI
DCS
DF
Detalii
Semimaraton Galati ~ 2021
Sun, 06 Jun 2021 Eveniment trecut
Semimaraton Galati ~ 2021
Galati, Romania
FS 21km
FC& 10,5K
FCP 3km
VS 21km
VC& 10,5K
VCC
VCP 3km
Detalii
CUPA MARII NEGRE SI CUPA NATIONALA ETAPA a-II-a ~ 01 Iunie 2021
Tue, 01 Jun 2021 Eveniment trecut
CUPA MARII NEGRE SI CUPA NATIONALA ETAPA a-II-a ~ 01 Iunie 2021
CONSTANTA, Romania
CA 20072008
CB 20092010
CC 20112012
CD
CD 20152016
CNSEA 2021
Detalii
Maraton nu Melanom ~ 2021
Mon, 31 May 2021 Eveniment trecut
Maraton nu Melanom ~ 2021
-, Romania
C 1K
M 42K
S 21K
C 10K
C 5K
Detalii
History Run ~ 2021
Sat, 29 May 2021 Eveniment trecut
History Run ~ 2021
Hunedoara, Romania
I 28K
Detalii
Triada MTB Avrig - Youth ~ 2021
Sat, 22 May 2021 Eveniment trecut
Triada MTB Avrig - Youth ~ 2021
Avrig, Sibiu, Romania
CA
CB
CC
CD
CD
Detalii
Triada MTB Avrig - Stage Race ~ 2021
Fri, 21 May 2021 Eveniment trecut
Triada MTB Avrig - Stage Race ~ 2021
Avrig, Sibiu, Romania
E 1TT
E 2PTP
E 3X
GC
Detalii
Hope on Wheels ~ 2021
Mon, 17 May 2021 Eveniment trecut
Hope on Wheels ~ 2021
Toate, Romania
BFG& 20K
BM 40K
BS& 10km
Detalii
TranSnow 2021
Sat, 13 Mar 2021 Eveniment trecut
TranSnow 2021
Transfagarasan, Romania
10KM
21KM
Detalii
Făget Winter Race ~ 2021
Sun, 17 Jan 2021 Eveniment trecut
Făget Winter Race ~ 2021
Cluj-Napoca, padurea Faget, Romania
S&N
C&G& 15K
C&M 7K
S&NV
C&G& 15KV
C&M 7KV
Detalii
Maratonul 1 Decembrie VIRTUAL ~ 2020
Thu, 31 Dec 2020 Eveniment trecut
Maratonul 1 Decembrie VIRTUAL ~ 2020
Bucuresti, Romania
M 1D
S
C 10K
CCS 3
CFR
Detalii
Cluj Winter Race ~ 2019
Tue, 01 Dec 2020 Eveniment trecut
Cluj Winter Race ~ 2019
Cluj-Napoca, Romania
C
CA
CE
CF
CJ
M
Detalii
Halfoween ~ 2020
Sat, 31 Oct 2020 Eveniment trecut
Halfoween ~ 2020
Bucharest, Romania
H 2020
Detalii
BikeXpert Alpine Challenge ~ 2020
Sat, 17 Oct 2020 Eveniment trecut
BikeXpert Alpine Challenge ~ 2020
Pucioasa, judetul Dâmbovița, Romania
CX
ER
TL
TM
TS
Detalii
Maratonul Montan Rafael ~ 2020
Sat, 17 Oct 2020 Eveniment trecut
Maratonul Montan Rafael ~ 2020
Codlea, Brasov, Romania
I..ASI in Trail ~ 2020
Sun, 04 Oct 2020 Eveniment trecut
I..ASI in Trail ~ 2020
Iași, Pădurea Bârnova-Repedea, Romania
RUN IOR - 03 oct 2020
Sat, 03 Oct 2020 Eveniment trecut
RUN IOR - 03 oct 2020
Bucuresti, Romania
RI 2020
TRI 2020
Detalii
Iezer Papusa Trail Race ~ 2020
Sat, 26 Sep 2020 Eveniment trecut
Iezer Papusa Trail Race ~ 2020
Campulung Muscel, Romania
M 44km
S 24km
T 10km
Detalii
H3RO - by TriChallenge ~ 2020
Sun, 20 Sep 2020 Eveniment trecut
H3RO - by TriChallenge ~ 2020
Constanta, Romania
HC
OI
SIC
SI
HS|R
SO
SS
Detalii
Semimaratonul Craiovei ~ 2020 EDIȚIA A IV-A
Sun, 20 Sep 2020 Eveniment trecut
Semimaratonul Craiovei ~ 2020 EDIȚIA A IV-A
Craiova, Romania
0CR 21K
0CO 14K
0CG 7K
0CV 3,5K
0CAC 114A
0CIP&FR
0CVC
0CAPM
Detalii
Cupa "Max Ausnit" Lugoj ~ 2020
Sat, 19 Sep 2020 Eveniment trecut
Cupa "Max Ausnit" Lugoj ~ 2020
Lugoj, Romania
C 91K
Detalii
Porumbacu Living Bike MTB Race ~ 2020
Sat, 19 Sep 2020 Eveniment trecut
Porumbacu Living Bike MTB Race ~ 2020
Porumbacu, Sibiu, Romania
CA
CB
CC
CD
CD
Detalii
RUN IOR - 19 sep 2020
Sat, 19 Sep 2020 Eveniment trecut
RUN IOR - 19 sep 2020
Bucuresti, Romania
RI 2020
TRI 2020
Detalii
Concurs ciclism Barlad ~ 2019
Mon, 14 Sep 2020 Eveniment trecut
Concurs ciclism Barlad ~ 2019
Barlad, Romania
MT
M 2T
MA 2T
M 1T
Detalii
Buonavista Duathlon Challenge ~ 2020
Sun, 13 Sep 2020 Eveniment trecut
Buonavista Duathlon Challenge ~ 2020
Sibiu, Romania
DCI
DCS
DF
DOR
Detalii
Transmaraton ~2020
Sun, 13 Sep 2020 Eveniment trecut
Transmaraton ~2020
Transfagarasan, Romania
Z 10K
S 21K
T 30K
M 42K
U 50K
Detalii
Triada MTB Avrig - XCM/XCP/FUN ~ 2020
Sun, 13 Sep 2020 Eveniment trecut
Triada MTB Avrig - XCM/XCP/FUN ~ 2020
Avrig, Sibiu, Romania
CX
F
F
X
X
Detalii
Triada MTB Avrig - XCO ~ 2020
Sat, 12 Sep 2020 Eveniment trecut
Triada MTB Avrig - XCO ~ 2020
Avrig, Sibiu, Romania
A
C
CA
CB
CC
CD
CD
E
J
Detalii
Triada MTB Avrig - Stage Race ~ 2020
Thu, 10 Sep 2020 Eveniment trecut
Triada MTB Avrig - Stage Race ~ 2020
Avrig, Sibiu, Romania
E 1TT
E 2PTP
E 3X
E 4X
GC
Detalii
Maratonul Olteniei ~ 2020
Sun, 30 Aug 2020 Eveniment trecut
Maratonul Olteniei ~ 2020
Maraton Virtual, Romania
CISCR
M 33km
M 51km
TR 42km
TR 21km
TR 10km
Detalii
RGT - Turul Colinelor Bacau - FOND ~ 2020
Sun, 30 Aug 2020 Eveniment trecut
RGT - Turul Colinelor Bacau - FOND ~ 2020
Bacau, Romania
A
E
FE
Detalii
Maratonul International Sibiu ~ 2020
Sat, 29 Aug 2020 Eveniment trecut
Maratonul International Sibiu ~ 2020
Sibiu, Romania
MC
SE
Z 10k
CV
MT 4×5,3K
SRBE
Detalii
RGT - Turul Colinelor Bacau  - CRITERIUM ~ 2020
Sat, 29 Aug 2020 Eveniment trecut
RGT - Turul Colinelor Bacau - CRITERIUM ~ 2020
Bacau, Romania
A
E
FA&E
Detalii
Runsilvania WILD RACE ~ 2020
Sat, 15 Aug 2020 Eveniment trecut
Runsilvania WILD RACE ~ 2020
Masivul Vladeasa, Apuseni, Romania
M
S
C 7km
CC
Detalii
Night Cross Challenge ~ 2020
Fri, 31 Jul 2020 Eveniment trecut
Night Cross Challenge ~ 2020
Sibiu, Romania
A 9K
H 4.5K
Detalii
King of the Mountain ~ 2020
Sun, 26 Jul 2020 Eveniment trecut
King of the Mountain ~ 2020
Păltiniș, Romania
KOTO
KOTR
Detalii