Evenimente


Scorilo Sky Race ~ 2022
Sun, 04 Sep 2022
Scorilo Sky Race ~ 2022
Poiana Marului, Muntii Tarcu, Romania
CN 30K
CT 42K
KRPM
Detalii
Fagaras Rocks ~ 2020
Mon, 29 Aug 2022
Fagaras Rocks ~ 2020
Fagaras, Brasov, Romania
BR
BS 6
DUS 16
HR 2
Detalii
Maratonul Olteniei VIRTUAL ~ 2022
Sun, 31 Jul 2022 Eveniment trecut
Maratonul Olteniei VIRTUAL ~ 2022
Virtual, Romania
B 1Z 22K
BC 31Z 1000K
R 1Z 12K
RC 31Z 100K
W 1Z 12K
WC 31Z 60K
Detalii
Crosul Aleargă TU pentru Ei powered by Miele – ONLINE ~ 2022
Tue, 19 Jul 2022 Eveniment trecut
Crosul Aleargă TU pentru Ei powered by Miele – ONLINE ~ 2022
Brasov, Romania
CCQ 1K
CA 2K
CV 5K
CM 10K
CV 20K
Detalii
Crosul Aleargă TU pentru Ei powered by Miele – LIVE ~ 2022
Sun, 17 Jul 2022 Eveniment trecut
Crosul Aleargă TU pentru Ei powered by Miele – LIVE ~ 2022
Brasov, Romania
CCQ 1K
CA 2K
CV 4K
CM 10K
CV 20K
Detalii
Cursa Sponsorilor ~ 2022
Sun, 19 Jun 2022 Eveniment trecut
Cursa Sponsorilor ~ 2022
Sibiu, Romania
ETF
ETM
II
U
Detalii
Duathlon Offroad Wienerberger ~ 2022
Sat, 18 Jun 2022 Eveniment trecut
Duathlon Offroad Wienerberger ~ 2022
Sibiu, Romania
Retezat SkyRace ~ 2022
Sat, 18 Jun 2022 Eveniment trecut
Retezat SkyRace ~ 2022
Uricani, Romania
TG
TC 28km
TB 23km
TVM 7km
Detalii
#bloodfluencer Marathon ~ 2022
Sat, 11 Jun 2022 Eveniment trecut
#bloodfluencer Marathon ~ 2022
Dejani, Comuna Recea – Judetul Brașov, Romania
CP 5K
C 10K
S& 21K
M& 42K
Detalii
xRace 2022
Sat, 11 Jun 2022 Eveniment trecut
xRace 2022
Siriu, Romania
CC
TM
TV
Detalii
Maratonul International Sibiu ~ 2022
Sat, 04 Jun 2022 Eveniment trecut
Maratonul International Sibiu ~ 2022
Sibiu, Romania
MC
SE
W 10k
CV
MT 4×5,3K
SRBJ
Detalii
Family BikeFest  2022
Sun, 29 May 2022 Eveniment trecut
Family BikeFest 2022
Bacau, Romania
FBR
SRFB
Detalii
Semimaraton Galati ~ 2022
Sun, 29 May 2022 Eveniment trecut
Semimaraton Galati ~ 2022
Galati, Romania
FS 21km
FC& 10,5K
FCP 3km
VS 21km
VC& 10,5K
FCC
VCP 3km
VCC
Detalii
Criteriul Primaverii ~ 2022
Sat, 21 May 2022 Eveniment trecut
Criteriul Primaverii ~ 2022
Sibiu, Romania
S24H ~ 2022
Sat, 21 May 2022 Eveniment trecut
S24H ~ 2022
Timisoara, Romania
12hS
6hI
12hI
24hI
I 100km
I 50km
Detalii
Salomon EcoRun Moieciu ~ 2022
Sat, 21 May 2022 Eveniment trecut
Salomon EcoRun Moieciu ~ 2022
Moeciu de Sus, Romania
Hope on Wheels ~ 2022
Tue, 17 May 2022 Eveniment trecut
Hope on Wheels ~ 2022
Brasov, Romania
BS& 10km
BFG& 20K
BM 40K
CB 100K
Detalii
Pitesti Half Maraton ~ 2022
Sun, 15 May 2022 Eveniment trecut
Pitesti Half Maraton ~ 2022
Pitesti, Romania
C 10K
CP 5K
S
Detalii
Șopa Forest Race ~ 2022
Sun, 15 May 2022 Eveniment trecut
Șopa Forest Race ~ 2022
Padure Sopa, Șelimbăr, Romania
C 8K
CMC 57A
M 13.5K
M 27K
MC 1113A
MC 1416A
MC 810A
Detalii
Bike Fest Damila Măciuca ~ 2022
Sun, 01 May 2022 Eveniment trecut
Bike Fest Damila Măciuca ~ 2022
Comuna Măciuca, Județul Vâlcea, Romania
CD 125KCD 2E
CR 65KCX/M
Detalii
Bucharest International Half Marathon ~ 2022
Sun, 17 Apr 2022 Eveniment trecut
Bucharest International Half Marathon ~ 2022
Bucuresti, Romania
CDM
CSTJ
C 10K
S
T 3C
CP
CW
Detalii
Semimaraton Iasi ~ 2022
Sun, 17 Apr 2022 Eveniment trecut
Semimaraton Iasi ~ 2022
Iasi, Romania
S 21km
C 10km
C 5km
CP 2.5km
Detalii
Cupa Marii Negre 2022 - Etapa I – Medgidia
Sat, 16 Apr 2022 Eveniment trecut
Cupa Marii Negre 2022 - Etapa I – Medgidia
Medgidia, Romania
CA 1314A
CB 1112A
CC 910A
CD 78A
CD 56A
Detalii
Dac Warrior ~ 2022
Sat, 16 Apr 2022 Eveniment trecut
Dac Warrior ~ 2022
GURA VADULUI, TOHANI - PRAHOVA, Romania
BR 5000m
LR 10km
RR 5000m
T 5K
TR 10K
TR 5000m
Detalii
Baneasa Forest Run - 10 APRILIE 2022
Sun, 10 Apr 2022 Eveniment trecut
Baneasa Forest Run - 10 APRILIE 2022
București, Romania
S 21K
C 11K
FR 3K
Detalii
Legal Half Marathon Bucharest ~ 2022
Sun, 27 Mar 2022 Eveniment trecut
Legal Half Marathon Bucharest ~ 2022
Bucuresti, Romania
SI|H
SS|HR
C 10K
FR& 3km
Detalii
Transnow ~ 2022
Sat, 12 Mar 2022 Eveniment trecut
Transnow ~ 2022
Transfagarasan, Romania
10KM
21KM
Detalii
6. Halcyon Faget Winter Trail ~ 2022
Sat, 05 Feb 2022 Eveniment trecut
6. Halcyon Faget Winter Trail ~ 2022
Cluj-Napoca, Romania
C 15km
C 8K
Detalii
Fun Run Event Demo ~ 2021
Fri, 31 Dec 2021 Eveniment trecut
Fun Run Event Demo ~ 2021
Bucuresti, Romania
CC
F 5km
S
Detalii
Maraton 1 Decembrie 2021 VIRTUAL
Sun, 05 Dec 2021 Eveniment trecut
Maraton 1 Decembrie 2021 VIRTUAL
Bucuresti, Romania
M 1DV
SSV
C 11.1KV
CFRV
CCS 3& 3.6KV
Detalii
Maraton 1 Decembrie 2021
Wed, 01 Dec 2021 Eveniment trecut
Maraton 1 Decembrie 2021
Bucuresti, Romania
M 1D
SS
C 11.1K
CCS 3& 3.6K
CFR
Detalii
Michelin Team Run for Hospice ~ 2021
Mon, 22 Nov 2021 Eveniment trecut
Michelin Team Run for Hospice ~ 2021
ONLINE, Romania
10. Wizz Air Cluj-Napoca Marathon ~ 2021
Sun, 07 Nov 2021 Eveniment trecut
10. Wizz Air Cluj-Napoca Marathon ~ 2021
Cluj-Napoca, Romania
MWA
SH
SZ
C 10kmG
C 4KV
Detalii
ROAD GRAND TOUR - Seciu Drumul Vinului ~ 2021
Sun, 31 Oct 2021 Eveniment trecut
ROAD GRAND TOUR - Seciu Drumul Vinului ~ 2021
Crama Seciu, Romania
TLA
TLE
TS
Detalii
Legal Half Marathon Bucharest VIRTUAL ~ 2021
Sun, 24 Oct 2021 Eveniment trecut
Legal Half Marathon Bucharest VIRTUAL ~ 2021
VIRTUAL, Romania
SI
SS
C 10,5KI
CP& 3km
Detalii
Azuga Trail Race powered by JYSK ~ 2021
Sat, 23 Oct 2021 Eveniment trecut
Azuga Trail Race powered by JYSK ~ 2021
Azuga, Romania
AL
AM
AS
SSV
Detalii
11. Făget Tour Fortech ~ 2021
Sun, 17 Oct 2021 Eveniment trecut
11. Făget Tour Fortech ~ 2021
Cluj-Napoca, Romania
R 22km
R 40km
S
C 7K
Detalii
Maratonul Montan Rafael ~ 2021
Sat, 16 Oct 2021 Eveniment trecut
Maratonul Montan Rafael ~ 2021
Codlea, Brasov, Romania
M 42DK
S 21K
C 10K
C 5K
Detalii
Maratonul International Sibiu ~ 2021
Sat, 02 Oct 2021 Eveniment trecut
Maratonul International Sibiu ~ 2021
Sibiu, Romania
MC
SE
G 10k
CV
MT 4×5,3K
SRBE
Detalii
10.Crosul Companiilor powered by Emerson ~ 2021
Sun, 26 Sep 2021 Eveniment trecut
10.Crosul Companiilor powered by Emerson ~ 2021
Cluj-Napoca, Romania
SEMIMARATON Braila 2021
Sun, 26 Sep 2021 Eveniment trecut
SEMIMARATON Braila 2021
Braila, Romania
S 21K
C 11K
CBA& 4K
CA
CC
Detalii
Sun Challenge Vacaresti ~ 2021
Sun, 26 Sep 2021 Eveniment trecut
Sun Challenge Vacaresti ~ 2021
Bucuresti, Romania
5K
10K
21K
Detalii
Alba Iulia City Race ~ 2021
Sat, 25 Sep 2021 Eveniment trecut
Alba Iulia City Race ~ 2021
Alba Iulia, Romania
SST 21km
CSA 10km
CP 5km
FR 2.7km
KR
Detalii
Bucharest International Half Marathon ~ 2021
Tue, 21 Sep 2021 Eveniment trecut
Bucharest International Half Marathon ~ 2021
Bucuresti, Romania
C 10K
CP
S
T 3C
CW
Detalii
RGT - THE WALL PUCIOASA ~ 2021
Sun, 19 Sep 2021 Eveniment trecut
RGT - THE WALL PUCIOASA ~ 2021
PUCIOASA, Romania
E
FA
J
MA
Detalii
Criteriul toamnei ~ 2021
Sat, 18 Sep 2021 Eveniment trecut
Criteriul toamnei ~ 2021
Sibiu, Romania
Transmaraton 2021
Sun, 12 Sep 2021 Eveniment trecut
Transmaraton 2021
Transfagarasan, Romania
Z 10K
S 21K
T 30K
M 42K
U 50K
Detalii
Royal Race Câmpina ~ 2022
Sun, 05 Sep 2021 Eveniment trecut
Royal Race Câmpina ~ 2022
Câmpina, Romania
E
TC
TL
TM
Detalii
BikeXpert Alpine Challenge ~ 2021
Sat, 04 Sep 2021 Eveniment trecut
BikeXpert Alpine Challenge ~ 2021
Pucioasa, judetul Dâmbovița, Romania
ER
TL
TM
TS
Detalii
Binder Lake Triathlon ~ 2021
Sat, 04 Sep 2021 Eveniment trecut
Binder Lake Triathlon ~ 2021
Lacul Binder, Romania