Evenimente


Semimaraton Gerar ~ 2011
Sun, 30 Jan 2011 Eveniment trecut
Semimaraton Gerar ~ 2011
Bucuresti, Romania
C 3.6km
S
Detalii
Arges Autumn Race ~ 2010
Sun, 07 Nov 2010 Eveniment trecut
Arges Autumn Race ~ 2010
Pitesti, Romania
T 100ME
T 100MM
T 200MM
Detalii
Athens Classic Marathon ~ 2010
Sun, 31 Oct 2010 Eveniment trecut
Athens Classic Marathon ~ 2010
Athens, Greece
Comana Bike Fest ~ 2010
Sat, 23 Oct 2010 Eveniment trecut
Comana Bike Fest ~ 2010
Comana, Romania
TLC
TB
Detalii
Maratonul International Bucuresti ~ 2010
Sun, 17 Oct 2010 Eveniment trecut
Maratonul International Bucuresti ~ 2010
Bucuresti, Romania
M
S
SPCD
S
Detalii
Maraton Timisoara ~ 2010
Sun, 10 Oct 2010 Eveniment trecut
Maraton Timisoara ~ 2010
Timisoara, Romania
10K
M
S
Detalii
Maratonul Piatra Craiului ~ 2010
Sat, 02 Oct 2010 Eveniment trecut
Maratonul Piatra Craiului ~ 2010
Zarnesti, Romania
Maros Bike Marathon ~ 2010
Sun, 26 Sep 2010 Eveniment trecut
Maros Bike Marathon ~ 2010
Cluj-Napoca, Romania
M 80K
R 50K
Detalii
Duatlon "Cetatea Brasovului" ~ 2010
Sat, 18 Sep 2010 Eveniment trecut
Duatlon "Cetatea Brasovului" ~ 2010
Brasov, Romania
H
HS
PF
PM
PS
SC
Detalii
On Top of the World Bike Fest ~ 2010
Sat, 18 Sep 2010 Eveniment trecut
On Top of the World Bike Fest ~ 2010
Sinaia, Romania
BP 2R 23km
FP 2R 13km
OP 2R 29km
PP
Detalii
Triathlon Challenge Mamaia ~ 2010
Sat, 11 Sep 2010 Eveniment trecut
Triathlon Challenge Mamaia ~ 2010
Mamaia, Romania
CC
PO
PS
PS
Detalii
Geiger Mountain Bike Challenge ~ 2010
Sat, 28 Aug 2010 Eveniment trecut
Geiger Mountain Bike Challenge ~ 2010
Sibiu, Romania
Harghita Maraton 2010
Sat, 21 Aug 2010 Eveniment trecut
Harghita Maraton 2010
Harghita, Romania
T 21K
T 50km
Detalii
Haromszek Triatlon Reci ~ 2010
Sun, 01 Aug 2010 Eveniment trecut
Haromszek Triatlon Reci ~ 2010
Reci, Sfantul Gheorghe, Romania
MT
OS
TO
Detalii
Ciucas Trail Running ~ 2010
Sat, 31 Jul 2010 Eveniment trecut
Ciucas Trail Running ~ 2010
Cheia, Romania
Campionatele Nationale MTB XCO ~ 2010
Sun, 18 Jul 2010 Eveniment trecut
Campionatele Nationale MTB XCO ~ 2010
Izvorul Muresului, Romania
A
E
F
J
U 23
Detalii
Surmont MTB Challenge ~ 2010
Sun, 18 Jul 2010 Eveniment trecut
Surmont MTB Challenge ~ 2010
Azuga, Romania
KOTM
TL 40km
TS 25k
Detalii
Traversarea Tarniţei ~ 2010
Sat, 17 Jul 2010 Eveniment trecut
Traversarea Tarniţei ~ 2010
lacul Tarniţa, judeţul Cluj, Romania
PD 1500m
PD 6500m
Detalii
Marathon 7500 ~ 2010
Thu, 15 Jul 2010 Eveniment trecut
Marathon 7500 ~ 2010
Pestera, Brasov, Romania
E 90k
H 31k
Detalii
Bioeel Triathlon Challenge ~ 2010
Sat, 10 Jul 2010 Eveniment trecut
Bioeel Triathlon Challenge ~ 2010
Tg.Mures, Romania
TI
TS
Detalii
Campionatele Municipale de Triatlon Bucuresti ~ 2010
Sat, 10 Jul 2010 Eveniment trecut
Campionatele Municipale de Triatlon Bucuresti ~ 2010
Snagov, Romania
CA
CC
CC
CE
CJ
Detalii
Saint Ana Lake Exterra Triathlon ~ 2010
Sat, 03 Jul 2010 Eveniment trecut
Saint Ana Lake Exterra Triathlon ~ 2010
Baile Tusnad, Romania
Campionatele Nationale de Sosea ~ 2010
Sun, 27 Jun 2010 Eveniment trecut
Campionatele Nationale de Sosea ~ 2010
Izvorul Muresului, Romania
FJ 64km
FC 106km
S&U 155km
CC 20km
CJ 25km
CU 23
CE 31km
Detalii
Olympus Marathon ~ 2010
Sat, 26 Jun 2010 Eveniment trecut
Olympus Marathon ~ 2010
Dion, Romania
Triatlon Fara Asfalt ~ 2010
Sat, 26 Jun 2010 Eveniment trecut
Triatlon Fara Asfalt ~ 2010
2 Mai, Romania
CL
CS
S
Detalii
Maratonul Medieval Medias ~ 2010
Sat, 19 Jun 2010 Eveniment trecut
Maratonul Medieval Medias ~ 2010
Medias, Romania
50K
80K
Detalii
XTR Triathlon Oradea ~ 2010
Sat, 12 Jun 2010 Eveniment trecut
XTR Triathlon Oradea ~ 2010
Oradea, Romania
Semimaraton Tusnad ~ 2010
Sat, 05 Jun 2010 Eveniment trecut
Semimaraton Tusnad ~ 2010
Băile Tuşnad, Romania
CI
CS
Detalii
Crosul Padurii ~ 2010
Sun, 30 May 2010 Eveniment trecut
Crosul Padurii ~ 2010
Bucuresti, Romania
CC
CS
CV
Detalii
Hercules Maraton ~ 2010
Sun, 23 May 2010 Eveniment trecut
Hercules Maraton ~ 2010
Baile Herculane, Romania
Turul Dobrogei ~ 2010
Thu, 20 May 2010 Eveniment trecut
Turul Dobrogei ~ 2010
Constanta, Romania
GS
GJ
PS
PJ
E 1S
E 1J
E 2S
E 2J
E 3S
E 3J
E 4S
E 4J
Detalii
Iron Bike Oradea ~ 2010
Sat, 15 May 2010 Eveniment trecut
Iron Bike Oradea ~ 2010
Oradea, Romania
Maratonul MTB Preluca ~ 2010
Sat, 15 May 2010 Eveniment trecut
Maratonul MTB Preluca ~ 2010
Copalnic-Manastur, Baia Mare, Romania
TL
TS
Detalii
Prima Evadare ~ 2010
Sun, 09 May 2010 Eveniment trecut
Prima Evadare ~ 2010
Bucuresti, Romania
Liman Bike Race ~ 2010
Sun, 02 May 2010 Eveniment trecut
Liman Bike Race ~ 2010
Valea lui Liman, Timis, Romania
C 1014A
CS 10A
H
M
Detalii
Ecomarathon ~ 2010
Sat, 01 May 2010 Eveniment trecut
Ecomarathon ~ 2010
Moeciu de Sus, Romania
Campionatele Nationale de Duatlon ~ 2010
Sat, 24 Apr 2010 Eveniment trecut
Campionatele Nationale de Duatlon ~ 2010
Snagov, Romania
A
CC
JM
JM
S
Detalii
Arges Spring Race ~ 2010
Sat, 17 Apr 2010 Eveniment trecut
Arges Spring Race ~ 2010
Pitesti, Romania
E
FM
HM
Detalii
Campionatele nationale de Triatlon ~ 2010
Sat, 10 Apr 2010 Eveniment trecut
Campionatele nationale de Triatlon ~ 2010
-, Romania
A
C
C
J
S
Detalii
Cupa Maros Bike XCO ~ 2010
Thu, 25 Mar 2010 Eveniment trecut
Cupa Maros Bike XCO ~ 2010
Cluj-Napoca, Romania
A 4x4km
J 4x4km
SF 4x4.6K
SM 4x4.6K
U 23
Detalii
Postavaru Night ~ 2010
Sat, 06 Mar 2010 Eveniment trecut
Postavaru Night ~ 2010
Poiana Brasov, Romania
CM
SDT
Detalii
ARGES WINTER RACE ~ 2010
Sat, 20 Feb 2010 Eveniment trecut
ARGES WINTER RACE ~ 2010
Pitesti, Romania
E
FM
HM
Detalii
Semimaraton Piatra Mare ~ 2010
Sat, 23 Jan 2010 Eveniment trecut
Semimaraton Piatra Mare ~ 2010
Dimbu Morii, Brasov, Romania
SDT
T
Detalii
Alpin Sport  MTB Marathon ~ 2009
Sun, 25 Oct 2009 Eveniment trecut
Alpin Sport MTB Marathon ~ 2009
Valea Crisului, Sf.Gheorghe, Romania
H 28K
M 51K
Detalii
Maratonul International Bucuresti ~ 2009
Sun, 18 Oct 2009 Eveniment trecut
Maratonul International Bucuresti ~ 2009
Bucuresti, Romania
CPCD
M
MPCD
S
Detalii
Duatlon "Cetatea Brasovului" ~ 2009
Sat, 17 Oct 2009 Eveniment trecut
Duatlon "Cetatea Brasovului" ~ 2009
Brasov, Romania
H
HS
PF
PM
Detalii
Maraton Timisoara ~ 2009
Sun, 11 Oct 2009 Eveniment trecut
Maraton Timisoara ~ 2009
Timisoara, Romania
10K
M
S
Detalii
Neuzer Bike Party ~ 2009
Sat, 10 Oct 2009 Eveniment trecut
Neuzer Bike Party ~ 2009
Targu Mures, Romania
TH
TM
Detalii
Maratonul Piatra Craiului ~ 2009
Sun, 04 Oct 2009 Eveniment trecut
Maratonul Piatra Craiului ~ 2009
Zarnesti, Romania
Maros Bike Marathon ~ 2009
Sun, 27 Sep 2009 Eveniment trecut
Maros Bike Marathon ~ 2009
Cluj-Napoca, Romania
M 80K
R 50K
Detalii